Koszyk Twój koszyk jest pusty ...
» » II Puchar Karp24.pl - Relacja

Producenci

Kontakt

  • PW "Haczyk" Bożena Deszczak
  • E-mail:sklep@haczyk.net
  • Telefon81 741-03-12
  • Godziny działania sklepuPoniedziałek-Piątek: 10-18, Sobota: 9-15

II Puchar Karp24.pl - Relacja

Data dodania: 18-01-2017  
 


W dniach 20-23 kwietnia na łowisku "Wzory" w Nasutowie k.Lublina odbył się "II Puchar Karp24.pl”. Zawody pewnie wygrali Łukasz Lipiec i Robert Belniak z wynikiem (49,130kg). Drugie miejsce zajęli Kamil Drozd i Jakub Łyszcz (29,925kg), a trzecie Cezary Łakomy i Krzysztof Stachyra (29,225kg). W zawodach wzięło udział 18 ekip.
 

Największego karpia zawodów (17,650kg) złowił Łukasz Lipiec. Łącznie podczas imprezy złowiono 23 karpie o łącznej wadze 190,625kg. Sponsorami zawodów były firmy: Anaconda, Daiwa-Cormoran, FOX, Mikado, Prologic, Shimano, Sonik, Ridge Monkey, Warmuz Baits, Giger Baits, Aller-Aqua oraz Micha Pycha. Patronat medialny nad zawodami objęły portale i czasopisma „Karp Max” i „Świat Karpia” oraz Koło PZW Haczyk-Lublin.
 

W niedzielę przed oficjalnym zakończeniem zawodów odbył się pokaz sprzętu Shimano, który poprowadził przedstawiciel firmy Karol Gibała
 

Wyniki „II Puchar Karp24.pl”:
 

1. Łukasz Lipiec – Robert Belniak (st. 11): 49,130kg (5 ryb)
2. Kamil Drozd – Jakub Łyszcz (st. 1): 29,925kg (3 ryby)
3. Cezary Łakomy – Krzysztof Stachyra (st. 4): 29,225kg (4 ryby)
4. Marcin Wróbel – Grzegorz Fiutka (st. 16): 18,875kg (2 ryby)
5. Mariusz Kociołek – Adam Rozwadowski (st. 18): 17,720kg (3 ryby)
6. Przemysław Popek – Jakub Wlaź (st. 8): 13,475kg (1 ryba)
7. Grzegorz Smyk – Marcin Lisiak (st. 12): 12,475kg (1 ryba)
8. Piotr Ostrowski – Kamil Pieszakowski (st. 6): 9,375kg (1 ryba)
9. Rafał Ćwikła – Mariusz Mucha (st. 9): 5.325kg (2 ryby)
10. Mateusz Góra – Daniel Góra (st. 17): 5,150kg (1 ryba)

 

Drużyny bez ryby:
 

Marcin Palczewski – Andrzej Skórski
Jarek Piskorski – Bartosz Stępień
Paweł Pacan – Sylwester Pacan
Marek Jakubczyk – Piotr Wuczko
Tomasz Kuzioła – Kamil Włoch
Jakub Welenc – Rafał Zalewski
Marcin Pawłasek – Tomasz Baryluk
Marian Kaszowski – Jan Kaszowski

 

Największa ryba zawodów: 17,650kg (karp) – Łukasz Lipiec
Najmniejsza ryba zawodów: 2,125kg (karp) – Mariusz Mucha
Pierwszy karp: 5,570kg - Adam Rozwadowski 
Nagroda fair-play: Paweł Pacan – Sylwester Pacan


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl